TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 21:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2929 herë

Titulli : Audi a4 143ps 6 shpejtsi ndrim i mundshem URGJENT

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A4

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2008

Përshkrimi

Audi a4 ne gjendje shum te mire me gjitha servisat e krym xenon bi xenon s4 fellne 18coll me gum continentall m+s. NUK osht hipotek dhe perkthehet meniher edhe 4;muj regjistrim...regjistrimi i dyt kosove errr

SHPALLJET TJERA