TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 22:00 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4733 herë

Titulli : VW Passat B7 Limousine 2.0 TDI

Çmimi : 22,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Passat

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2012

Përshkrimi

Shes Volkswagen Passat B7 Comfortline Limousine 2.0 TDI . Viti prodhimit 11/2011 , nuk ka dalur ne rruge deri me 2012 . Me liber servisi per kilometra garantojme , me komanda ne timon, i sapo doganuar dhe i regjistruar deri me 18.01.2017,
Sensora parkingu , Auto hold , Dsg Automatik , Touchscreen , Navi etj etj Full Ekstra.
per me shume thirrni ne 049-795-050 ose ne 044-442-342 ,SMS nuk i kthej

SHPALLJET TJERA