TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 22:02 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2268 herë

Titulli : MERCEDES C220 AUTOMATIK RKS 1 VIT NE EMER TONE

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2002

Përshkrimi

MERCEDES C220 AUTOMATIK
RKS 1 VIT NE EMER TONE
VITI I PRODHIMIT 29/11/2002
REGJISTRIMI I DYTE NE KOSOVE
I ARDHUR NGA ZVICRRA
KLIMATRONIK
TEMPOMAT
KOMANDA NE TIMON
BORD KOMPJUTER
ULSE ELEKTRONIKE
ESP
2 QELSA
NAVIGACION
4 GUMAT TE DIMRIT
DRITARE ELEKTRONIKE
PASQYRE ELEKTRONIKE
ESHTE SHUM I PASTER BRENDA DHE JASHT
VLEN TE CEKET SE VETURA NUK ESHTE HIPOTEKE PREKTHIMI BEHET BRENDA 1 ORE
SMS MOS DERGO
PER INFO PREJ 13 : 00 - 22 : 00
044 316 677

SHPALLJET TJERA