TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 22:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1589 herë

Titulli : Mercedes benz c 180

Çmimi : 2,450 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 180

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë Gaz

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1800

Viti : 1995

Përshkrimi

mercedes benzin&gaz.


ne gjendje shum shum te mir shum i rujtun per marakli


plini posa i vendosur ne DIZNE

gjama me rrym

central

4 gomat e dimrit treja

boj ndrrime

golf
3
4
pasat
opel zafira
shtoj pare nese duhet ,
etj,,


dhe mundsi ndrrimi me traktor.

SHPALLJET TJERA