TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 22:09 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1480 herë

Titulli : Peugeot 607 , 2.7 HDI V6 Bi Turbo

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 607

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2005

Përshkrimi

Peugeot 607 , motori 2.7 V6 Bi turbo ne gjendje shum te mir , 11 Muaj regjistrim , posedon sensora para dhe mbas , sensor shiu , Navi , Shanzher me 6 CD me servisime , Full Opcione . guma te rreja vere dhe dimer M+S .

Boj ndrim me Passat 3C dhe Golf 6 , edhe me tabela te Huaja , per kontakt ne Viber : +37745662069

SHPALLJET TJERA