TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 22:12 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3319 herë

Titulli : Audi A8 3.0 1 vit rks QUATRO

Çmimi : 15,000 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2008

Përshkrimi

Shitet Audi A8 3.0 diesel QUATRO + AIR MATIC
AUTOMATIK TIPTRONIK --SHPEJTSI NE TIMON
I regjisstruar 1vit te plot
Viti 10 / 11 / 2007---model 2008
Full extra ;;;;;;;;
- Klimatronik 4 zonale
- Karrika me nxemje + me rrym + me memory
- Shpejtsi ne timon
- Senzor parkingu para dhe mas
-Senzor shiu
-Senzor dritave
-Drita mjegulle
- Drita robot ( ka e kthen timonin kthehen dritat )
-Pasqyre me rrym + palohen
-Shtopa me Leda
- Perde elektronike ne gjama
- Navigacion te madh
- CD changer me 6 CD + TV

VETURES sapo ju ka kry servisi VAJI + KOMPLET FILTERAT------------------


Full full per ma shum kontaktoni nr ose viber oferta serioze + 377 45 563-847

Ndrrim i mundshem nese na konvenon
Perkthim i menjehershem

SHPALLJET TJERA