TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 22:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1944 herë

Titulli : Mercedes S 320 Cdi me dogan full ekstra

Çmimi : 9,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes S 320

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 3200

Viti : 0

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje shum te mir dhe eshte full ekstra per me shum info 049333888 ose 049677778

SHPALLJET TJERA