TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 22:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 9448 herë

Titulli : Audi A6 4.2 benzin -05

Çmimi : 7,400 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 4200

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet Audi A6 4.2 benzin v8 QUATRO i importuar prej zvicre Viti i prodhimit 10 / 12 /2004 MODEL 2005 EXTRA :: -Automatik tiptronik 6 shpejtsi - Klimatronik dyzonale - tempomat - Komanda ne timon - shpejtsi ne timon - Navigacion - Abs - Esp - Karrika lekur krem me nxemje + me rrym - Senzor parkingu - Senzor dritave - Drita mjegulle - Xenon bixenon - --- Per ma shum kontaktoni viber nr + 37745 418-051 ose 049598805 VETURA NUK FIGURON PENG APO HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

SHPALLJET TJERA