TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 22.01.2016, Në orën: 22:36 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1385 herë

Titulli : VW Golf 5 1.9 PA DOGANË -05

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes Golf 5, 1.9, TDI, viti i prodhimit 10.2005, vetura eshte e ardhur nga Gjermania, me goma te reja dhe me gjendje shume te mire teknike. Per informata shtes kontakti ne nr. 044334053, ose ne viber +37744334053.

SHPALLJET TJERA