TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.01.2016, Në orën: 12:03 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 986 herë

Titulli : shitet golf 2

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Tourer

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 21,254

Motori (kubik) : 1.6

Viti : 1983

Ekstra : CD Player, Radio

Përshkrimi

Golfi 2 eshte ne gjendje te rregullt dhe me dokumenta perkatse te kompletuara ne emrin tim personal. Motorri eshte 1.6 normal, gomat 13 te dimrit te reja. Rigjistrim ka deri me :27/07/2016 ( 7 muaj).

SHPALLJET TJERA