TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 23.01.2016, Në orën: 23:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 502 herë

Titulli : Citroen Saxo

Çmimi : 2,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Citroen Saxo

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 150

Motori (kubik) : 1.1

Viti : 1999

Ekstra : CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Airbags

Përshkrimi

* Vetura osht ne Gjendje Shum te Mir Teknike si dhe Optike.
-Hargjimet e vogla shum .
-xhamat me rrym.
-*Airbeg .
-4 goma te reja M+s per dimer .
-Regjestrim ka deri me 28.09.2016.
-Qmimi i diskutushem .
-Per Ma Shum Info Kontaktoni ne keta nr.044\660\498 ose ne wiber 044 491 191

SHPALLJET TJERA