TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.01.2016, Në orën: 00:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 574 herë

Titulli : Polo 1.4 b Shum e ruajtur

Çmimi : 2,799 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 240,000

Motori (kubik) : 1.4

Viti : 2000

Ekstra : ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes veturen POLO 1.4 benzin viti 2000 Hargjimet e vogla Klim Abs Hidraulik Air bag Levizje timoni posht lart Gomat e reja M/S Sponat e reja Jabuqicat e reja Me regllazh Servizin e kryer me 09.01.2016(ulen,filterat) Vetura osht ne gjendje shum te mir dhe shum e gatshme per qdo stin Punon shum mir dhe ec shum mir top osht mund ta kontrolloni ne qdo aspekt,hipotek nuk osht Regjiistrimi i ka skadu me 15 janar 2016 denim nuk ka Viber +38649384793

SHPALLJET TJERA