TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.01.2016, Në orën: 17:33 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1864 herë

Titulli : Seat Toledo 2.0tdi -05

Çmimi : 7,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Toledo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Vetura eshte ne gjendje shum te mir ka liber servisi dhe garantojm per kilometra.
Per me shum info.049333888ose049677778.

SHPALLJET TJERA