TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.01.2016, Në orën: 17:38 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2395 herë

Titulli : Mercedes C220 CDI -08

Çmimi : 13,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 220

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2008

Përshkrimi

Shes Mercedes Benz C220 CDI modeli Avantgarde viti i prodhimit 2008 ne gjendje te rregullt teknike dhe optike.
I servisuar me rregull tek Kaqandolli ku mund te vertetohet.
Ekstra:
Automatik/tiptronik
Regjistrim deri ne mujin e 8/2016
4 goma te dimrit me fellne rezistente ndaj shpuarjes
Xhama te zi
Klimatronik
Tempomat
Xenon
Komanda ne timon
Bord kompjuter
Xhama elektronik
Pasqyre elektronike + nxemje
2 qelsa
Për me shumë info:044 513 834
Qmimi i Diskutushem..

SHPALLJET TJERA