TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.01.2016, Në orën: 17:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 7974 herë

Titulli : Golf 2 automatik

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 2

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 1991

Përshkrimi

Shes golf 2 benzin 1.8,automatik ,central,abs,me goma te reja dhe fellne,i sapo ardhur nga zvicra,esht ne gjendje te rregullt dhe shum i rujtun.qmimi me marrveshje mund te kontaktoni ne nr 044-187-315 ose 049-652-959.

SHPALLJET TJERA