TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.01.2016, Në orën: 17:47 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2963 herë

Titulli : BMW 330 Dizel -02

Çmimi : 6,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 330

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 3300

Viti : 2002

Përshkrimi

Shes BMW 330 D viti 2002 me marsh manual, 5 shpejtesi .Eshte full opsion dhe posedon si me posht.

Klima-tronic
Navigacion touch screen
ABS
ESP
Airbag
5 Shpejtesi
Dirigjime ne Timon
Fellne Dhe Goma te reja Continental 17
Xenon Drita perpara
LED drita brenda vetures dhe ne bagazh
Senzora parkingu

Eshte Full Extra
Pres bleres serioz.

SHPALLJET TJERA