TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 24.01.2016, Në orën: 21:31 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 380 herë

Titulli : Ofrojmë Punë Me Kran Dhe Shërbime Transporti Në Gjith Territorin ''''EUROSHPED1'''Tel:044/049-169-673

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Kamiona, Vinça & Eskavator

Përshkrimi : Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES...
.BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERVE,REKLAMAVE,GJENERATORVE,TRAFOVE ELEKTRIKE,SHTYLLAVE ELEKTRIKE,PALETAVE,CISTERNA-REZERVAR TE NDRYSHEM,MAKINA TE NDRYSHME ME PESH DERI Në 6t(ton),KULMAVE,SANAKVE,PRINTERAVE E QKA JO TJETER
TEL:044/049-169-673
Kontakt:EMAIL:euroshped1_@outlook.com Ju MIRPRESIM
:Facebook:Auto Vinq-Euro Shped1

SHPALLJET TJERA