TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.01.2016, Në orën: 00:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2411 herë

Titulli : Audi a8 dizell 4.0 v 2005

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A8

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 4000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shes audin A 8 dizell 4.0,viti 2005,me full opsjone ne gjendje te mir dhe e rujtur,vetura ka afro 2 vite denim,viber ne vala,045 416 666

SHPALLJET TJERA