TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.01.2016, Në orën: 00:13 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1836 herë

Titulli : Mercedes C 200 dizel -03

Çmimi : 5,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes C 200

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes Mercedes Benz c200 ne gjendje perfekte regjistrim deri me: 08.06.2016. Posedon:goma te reja te dimrit , abs ,asd ,klim ,air bag , centrall , me 6 shpejsi , vetura eshte si ne foto e rujatur si jasht dhe brenda per me shum kontakto ne nr:044-286-374

SHPALLJET TJERA