TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.01.2016, Në orën: 00:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1243 herë

Titulli : Peugeot 206cc ( nga Zvicra )

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Peugeot 206

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 0

Viti : 2002

Përshkrimi

Shitet peugeot 206cc Kabriolet. Vetura osht e ardhur nga zvicra. Eshte shume e rujtne. E ka libren e serviseve oshte ne gjendje perfekte.
* 4 gomat e dimrit te reja.
* klim
* xhamat dhe kabrioleti me rryme.

Per me shume na kontaktoni: 049 222 303

SHPALLJET TJERA