TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.01.2016, Në orën: 00:25 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4852 herë

Titulli : Audi A6 2.7 QUATRO

Çmimi : 9,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2700

Viti : 2006

Përshkrimi

Shitet Audi A6 2.7 QUATRO I regjistruar RKS -

Automatik tiptronik + shpejtsi ne timon 6 shpejtsi

-Viti 10 /12 / 2005 model------------ 2006

- Extraa ::

- Klimatrinik dy zonale
- Air Matic ---posedon lift dmth ngritet dhe ulet
- Tempomat
- Komanda ne timon
- Navigacion cd changer me 6 CD
- Senzor parkingu para dhe mas
- Bordcompjuter COLOR
- Perde ne xhama
- Fellne 18 me goma dimri
- Perde
- ABS
- ESP

Vetura eshte ne gjendje shum te mir teknike nuk figuron peng apo hipotek dhe mund te perkthehet menjeher ,,,per ma shum kontaktoni nr ose vib ;;;;;
+ 377 45-563 847

SHPALLJET TJERA