TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.01.2016, Në orën: 00:51 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3227 herë

Titulli : Audi s6 3.0 tdi

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Përshkrimi

Shes Audi S6 3.0 TDI me 287ps ,Quattro, S-Line, viti i prodhimit 2004, kilometrazhi 183.000 me liber servisi , automatik tiptronik ,karrikat gjysem lekur me rrym dhe nxemje,pasqyret me rrym dhe nxemje gjamat me rrym ,navigacion ,cd changer me 6 cd , muziken ekstra fabrikisht Bose,dritat Led per mbrenda , farat Xenon , stopat Led ,boardcompjuter,senzora parkimgu , senzora shiu , perden mbrapa fabrikisht , gjamat e zi fabrikisht , komanda ne timon , serviset e kryera ne servis te autorizuar te gjitha pjeset origjinale ,e shum gjera tjera , me nje fjal full ekstra ,Qmimi 6500 i diskutueshem , Pa dogan , na kontaktoni ne numrin 049 130 012 viber +37745284724

SHPALLJET TJERA