TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.01.2016, Në orën: 00:54 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 8479 herë

Titulli : Audi A6 , 2.0 Tdi i sapo ardhur nga Anglia

Çmimi : 4,150 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2004

Përshkrimi

Për më shumë informata :
044-747-073 , 049-189-601
Viberi dhe Whatsapp :
+377-44-747-073

SHPALLJET TJERA