TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.01.2016, Në orën: 00:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 4130 herë

Titulli : MERCEDES E200 CDI EVO LEKUR XENON FELGA PA DOGAN

Çmimi : 7,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes E 200

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2007

Përshkrimi

SHITET MERCEDES E200 CDI EVO

MOTORIN ME ZINGJIR ( JO RRYP DHEMBZOR)

I POSA ARDHUR NGA GJERMANIJA PA DOGAN!!!

(QMIMI ME 1VIT RKS - PLUS - 3100€)

SHUM I MIREMBAJTUR SI BRENDA ASHTU EDHE JASHT PA VEREJTJE

VITI I PRODHIMIT 19.10.2007 MODEL 2008

EXTRA POSEDON

NAVIGACION SYSTEM
KLIMA TRONIK DY ZONALE
DRITAT XENON
ULSET LEKUR
ULSET ME NXEMJE
ULESET ME RRYMË
KOMANDA NE TIMON
DRITA MJEGULLE 
SERVO TIMONIN
TIMONIN LEKUR
ABS EDHE ESP
ALARM E CENTRALL
XHAMA ME RRYME
PASHQYRA ME RRYME DHE ME NXEMJE
MUZIK ME RADIO CD FABRIKISHT
ALUMIN FELLGA 17COLL ME GOMA M+S
QELSI ME TELEKOMAND FABRIKISHT

INFO NE 045 618.666. EDHE 049 333.100

SI DHE NE VIBER +377 45 618.666 ARTENI

PREJ ORES 09.00 DERI 21.00

PER ME SHUM SHIKO EDHE FOTOT

SHPALLJET TJERA