TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.01.2016, Në orën: 09:50 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 601 herë

Titulli : audi A6

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 165,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2010

Ekstra : ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura

Përshkrimi

shes audi A6 2.0 viti 2010 pa dogan per mashum na kontakto n nr dhe viber +37744 631 224 049 631 224

SHPALLJET TJERA