TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.01.2016, Në orën: 11:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 560 herë

Titulli : Banes me QERA

Çmimi : 50 €

Kategoria : Shitje: Banesa

Madhësia : 75m2

Dhoma Gjumi : 3

Banjo: 1

Mobilimi : po

Ekstra : Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor

Përshkrimi : Leshoj banesen me qera per FAMILJE ipet ma lir , ndersa per student 50 euro per person. , Posedon ,: sallon , dhome fjetjeje , dhome per femije , koridor , kuzhine , banjo ,ballkon , shup .Banesa gjendet ne Laxhen Lakrishte Prishtine mbrapa Pro Credit Bankes , Afer (bulevardit ) sheshit Bill Clinton , Gjithashtu Afer STACIONIT te autobuseve .
Banesa eshte e Renovuar , dhe e mobiluar .
Per informata tel. 044 121 310 sidhe ne VIBER.

SHPALLJET TJERA