TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.01.2016, Në orën: 12:45 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 257 herë

Titulli : Polo 1.4 TDI viti 2006

Çmimi : 5,700 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 159,000

Motori (kubik) : 1.4

Viti : 2006

Ekstra : ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Radio, Airbags, Rregullues Klime

Përshkrimi

Shes Polo 1.4 TDI
LLOJI I MOTORRIT: DIEZEL
Viti i prodhimit 2006 , vetura eshte ne gjendje perfekte dhe ka shpenzime shum te vogla.
Vetura gjendet ne Prishtine.

Mund te kontaktoni edhe ne viber
VIBER: +37745357257

SHPALLJET TJERA