TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 25.01.2016, Në orën: 18:01 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 150 herë

Titulli : MERCEDES 140 B ME KLIM NE GJENDJE SHUM TE MIR

Çmimi : 2,799 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Mercedes A 140

Ngjyra : Ari

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 178,956

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2001

Përshkrimi

MERCEDES BENZ 1.4 BENZIN

VITI I PRODHIMTI : 2001

NGJYRA : E HIRI

I REXHISTRUM EDHE 7 MUJ

VETURA NUK ESHTE HIPOTEK DHE MUND TE PERKTHEHET MENJEHER

KLIM
TEMPOMAT
BORD KOMPJUTER
TIMON SERVO
ABS
AIR BAG
GJAMA ELEKTRONIK
PASQYRE ELEKTRONIKE
MBYLLJE QENDRORE
ALARM ETJ

QMIMI : 2799 EURO

TEL : 044 838 848 049 844 811 SHAQA

AUTO SALLON ALEA
GJINDET N KM E 5 PRISHTIN MITROVIC N MAZGIT
PERBI HOTEL BENI AFER RENULT KOSOVA

SHPALLJET TJERA