TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.01.2016, Në orën: 02:16 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3290 herë

Titulli : BMW 118D NGA ZVICRRA

Çmimi : 8,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 118D

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2006

Përshkrimi

SHES BMW e ardhur nga Zvicrra ne gjendje shum te mir Full Paisje Navigation Cenzor Para mbrapa Dritat Xenon+me larje Komanda ne Timon Tempomat Karrika me nxemje gjysem lekur changer me 6cd plus aux Shiber Pasqyret elektronike 4 Gomat e reja dimri fshisat e gjamav Automatik Dhe shum paisje tjera full opcion Servis komplet.

SHPALLJET TJERA