TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.01.2016, Në orën: 09:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1425 herë

Titulli : BMW 320 D 2.0 DIZELL BOJ NDRRIM

Çmimi : 4,200 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 320

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 250,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 1999

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Bmw 320 d
Viti 12.98
Rexhistrim 7 muj
Gjendje perfekte
Info tel 044 207 526 dhe 049207526 viber

SHPALLJET TJERA