TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.01.2016, Në orën: 13:10 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 275 herë

Titulli : SHITEN DRITAT ME GJITH SHTOPA DHE KABLLA TE AUDI A4

Çmimi : 105 €

Kategoria : Pjesë & Paisje

Përshkrimi : Shes dritat me gjith shtopa ne gjendje shum te rusjtshme pa as nji gervishtje originale -MADE IN GERMANY - BOSCH. WIBER +37744589801

SHPALLJET TJERA