TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.01.2016, Në orën: 14:26 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 376 herë

Titulli : Samsung Galaxy S4 16GB

Çmimi : 165 €

Kategoria : Celularë

Përshkrimi : Shes samsung galaxy S4 eshte ne gjendje te rregullt dhe i ruajtur 16 GB
Mund te miremi vesh
Numri kontaktues +377 45 349 718 mund te kotaktojm edhe ne Viber .

SHPALLJET TJERA