TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.01.2016, Në orën: 20:48 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 507 herë

Titulli : Shitet Lancia 1.2 benzin. 2002 qmimi 2600 euro

Çmimi : 2,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Lancia Ypsilon

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Coupe

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 250

Motori (kubik) : 1.2

Viti : 2002

Përshkrimi

Shitet Lancia 1.2 benzin. Viti 2002 me klim, e servisuar dhe ne gjendje shume te mire. Qmimi shume i vilitshem 2600 euro.
Telefoni edhe ne viber 044 605 006

SHPALLJET TJERA