TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 26.01.2016, Në orën: 23:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 316 herë

Titulli : Golf V Plus 1.9 TDI -05

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5 Plus

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 214

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2005

Ekstra : ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, Sensor Parkingu

Përshkrimi

Golf V Plus 1.9 TDI
Viti i Prodhimit 2005 (model i vitit 2006) me targa RKS
I REGJISTRUAR DERI MË 20.01.2017
KM: 214,000
Dizel
Marshi Manual
Ngjyra e Fabrikës: e Hirit Metalike
Vetura eshte ne gjendje te rregullt dhe e mirembajtur me rregull

Interieri
CD player, Radio
Mbyllje qendrore
Klimatizimi (klimatizim tiptronik dy zonëshe)
Xhama Elektrik
Timon Multifunksional
On-board computer
Sensor të Parkingut (Prapa)
Rrota prej alumini
Pasqyre Elektrike
ABS
Airbag (Para, Prapa dhe Anash)
ESP
Drita të Mjegullës

SHPALLJET TJERA