TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.01.2016, Në orën: 01:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3362 herë

Titulli : VW GOLF 5 1.9 TDI REXHISTRIM 8 MUJ PERFEKT

Çmimi : 6,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Golf 5

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Golf 5 1.9 tdi
Viti fund 2004
Liber servisit
Km origjinal
Krejt srvisat e krym
4 goma dimtit te reja
Navigacion
Klimatronik
Karrika me nxemje
Gjendja perfekte
Info tel
044 207 526
049 207 526 viber

SHPALLJET TJERA