TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.01.2016, Në orën: 01:23 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 5907 herë

Titulli : Shitet urgjent Fiat Punto 1.3 dizell Multijet 2004

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Fiat Punto

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 1300

Viti : 2004

Përshkrimi

Shitet fiati 1.3 multijet Dizell
Viti 2004 model 2005
Regjistrim deri me 28.05.2016
Posedon 2 xhamat me rryme .
Klime .
Dritaat Xenon .
Radio Cd , aux .
Fellne dhe goma te reja te dimrit sapo te ndrruara .
Servisin sapo te perfunduar ne serviain RAFUNA vaj , filtera etj
.
Nddrim i mondshum
+37744633330 vale dhe Viber
+38649404098

SHPALLJET TJERA