TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.01.2016, Në orën: 01:35 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 350 herë

Titulli : Shtëpi, banesa, troje, lokale për shitje dhe qiradhënie-Në Gjithë-Kosoven

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Shitje: Banesa

Përshkrimi : Agjensioni për Patundshmëri ERONA shpk në Gjithë-Kosoven bën ndërmjetësim në; shitblerje dhe qiradhënie, të shtëpiv, banesav, trojev, lokaleve etj .

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)

E-mail erona.shpk@hotmail.com

SHPALLJET TJERA