TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.01.2016, Në orën: 02:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2328 herë

Titulli : VW Polo benzin -11

Çmimi : 8,150 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 33,000

Motori (kubik) : 0

Viti : 2011

Përshkrimi

Vetura eshte e re dhe ne gjendje te shkelqyeshme teknike
Ka te kaluara vetem 33000 km
AC, ABS, etj
Te interesuarit te lajmerohen vetem nga ora 10.30 deri 16.30 nga e hena deri te shtunen (edhe ne viber)

SHPALLJET TJERA