TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.01.2016, Në orën: 02:14 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1871 herë

Titulli : bmw 118

Çmimi : 8,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : BMW 118

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 1800

Viti : 2005

Përshkrimi

shes bmw 118 dizell 2005 10 muj sigurim shum e rujtne si mrena ashtu dhe jasht fellne 18 ndrrim i mundshem vetem me bmw x5 pres bleres serioz

SHPALLJET TJERA