TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.01.2016, Në orën: 02:17 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 9248 herë

Titulli : Audi A6 1500 Euro

Çmimi : 1,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 190,000

Motori (kubik) : 0

Viti : 1997

Përshkrimi

Shes Audi A6 e sapo ardhur nga zvicrra,ne gjendje shum te mir, posedon liber te servisit dhe esht tiptronik..

SHPALLJET TJERA