TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.01.2016, Në orën: 02:24 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2862 herë

Titulli : Renault Megane -03

Çmimi : 4,300 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Megane

Ngjyra : Kaltër

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 0

Motori (kubik) : 1900

Viti : 2003

Përshkrimi

SHES RENAULT MEGANE 1.9 DCI 6 SHPEJCI VITI I PRODHIMIT NE FUND TE 2003 ESHT SHUM NE GJENDJE TE MIR TEKNIKE DHE SHUM I RUJSHEM SI MRENA DHE JASHT HARGJIMET E VOGLA POSEDON :KLIM,ASB,AIRBAG,ESP,BORDKOPJUTER,HIDROLIK,CENTRALL,GJAMAT ME RRYM,FELLNE ,REGJISTRIM NI VJET TE PLOT PER ME SHUM NE NR 044.121.939 , BEJM EDHE NDRIM

SHPALLJET TJERA