TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.01.2016, Në orën: 09:58 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1722 herë

Titulli : VW TOURAN 2.0.TDI 7 ULSE DSG HIGHLINE

Çmimi : 6,800 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Touran

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 180,000

Motori (kubik) : 2000

Viti : 2005

Përshkrimi

Shitet dhe nderrohet
Rexhistrim 11 muj
Gjendje shum te mir
Xenon senzor
Fellne goma te reja dimrit
Radio cd changer
Viti 2005
Info tel 044207526 dhe 049207526 viber

SHPALLJET TJERA