TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.01.2016, Në orën: 18:22 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1204 herë

Titulli : Pikap cady

Çmimi : 1,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen %%

Ngjyra : Bardhë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Pick-Up

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 290,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 1998

Përshkrimi

vetura ne gjendje shum te mir dhe te rregullt dhe garantojm per veturen

SHPALLJET TJERA