TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.01.2016, Në orën: 19:08 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 670 herë

Titulli : renault clio

Çmimi : 2,900 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Renault Clio

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës :

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 27,000

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2001

Përshkrimi

shes renault clio 1.9 dti viti i prodhimit 2001 ne gjendje shume te mir teknike e servisuar me rryp dhomzorve vajin ,posedon : klim,airbag , hidraulik gjamat me rrym ,fellne me goma shum te mira si dhe bandasha me guma te dimrit pres bleres serioz

SHPALLJET TJERA