TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 27.01.2016, Në orën: 21:32 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1679 herë

Titulli : Polo 1.9 Tdi Limited-06

Çmimi : 6,600 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Sport

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 171,400

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 2006

Ekstra : ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, DVD Player, Spoiler

Përshkrimi

Shitet VW Polo 1.9 TDI Limited me 105ps, 4 dyer, viti i prodhimit 2006, pronari i pare ne Kosove dhe pronari i 2 e tij, i blere ne Janar 2015. Kilometra te kaluara 171.000, klimatronik,abs,esp, mbyllje qendrore. 4 goma te reja te dimrit dhe goma te veres me fellne original. Radio me mp3. Ka regjistrim . Eshte ne gjendje shume te mire. Serviset e kryera me rregull. Ka liber servisi nderkombetar deri ne 154.000km kur i eshte nderru edhe rripi dhembezor. Harxhimet shum te vogla... Lokal: 6.1 Autoban: 5.3 KERRI ME FELLNE KA QMIM 6800 TFUNDIT! Ka edhe 2 qilsa Vetura gjendet ne Peje. Kontakt me telefon (jo SMS) ose Viber deri ne ora 22:00.049381301 ose Viber: +38649381301

SHPALLJET TJERA