TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.01.2016, Në orën: 00:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 3219 herë

Titulli : Audi A6 dizel 3.0

Çmimi : 10,999 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Audi A6

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 200,000

Motori (kubik) : 3000

Viti : 2004

Përshkrimi

Audi A6 eskllajn orgjinal 4x4 automatik singjirin e shpanerat i ka te drrum ne reform me garancjon 200 mi kilometra dhe servit te bom esht e regjistrum deri ne maj 2016 shum gjendje te mir drrimi i mundshme me vetura

SHPALLJET TJERA