TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.01.2016, Në orën: 00:41 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 717 herë

Titulli : seat ibiza 1.9 dizell SDI

Çmimi : 2,550 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Seat Ibiza

Ngjyra : Zezë

Nr. i dyerve : 3

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 25,357

Motori (kubik) : 1.9

Viti : 1999

Përshkrimi

Shes ose ndrroj seat ibiza 1.9 dizell gjendje perfekte me te gjitha serviset e kryera dhe goma te mira dimrore pres bleres seioz

SHPALLJET TJERA