TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.01.2016, Në orën: 00:59 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2583 herë

Titulli : Opel vectra 2.2 Automatik full ekstra

Çmimi : 4,500 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Opel Vectra

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Automatik

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 140,000

Motori (kubik) : 2200

Viti : 2003

Përshkrimi

Shes opel vectra 2.2 benzin automatik 150 ps
vetura eshte e ardhur nga zvicrra e kam ble personalisht atje dhe rexhistruar ne ks
ka 141.000 km originale garantoj per km,
E pa aksidentune,
vetura posedon :
interierin e bardh me ulse lekur,
karrikat me nxemje dhe digjitale posht lart,
bord kompjuter,
komanda ne timon ,
tempomat ,
drita te mjegulles ,
perde ne gjama per diell automatike sipas deshires ,
cenzor parkingut para mbrapa ,
cenzor te fshisave ,
cenzor pasqyrev ,
motorin me zinxhir,
4 x Gomat e veres me fellne 17 original te vetat,
dhe gomat e dimrit r15 te reja me bandash,
flm per mirkuptim

SHPALLJET TJERA