TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.01.2016, Në orën: 01:07 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 2676 herë

Titulli : Ford fiesta rks 1 vit

Çmimi : Me Marrëveshje

Kategoria : Vetura

Modeli : Ford Fiesta

Ngjyra : Kuqe

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Benzinë

Kilometrazha : 100,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes ford fiesta 1.4 benxin 1vit regjistrim ne gjendje shum te mir teknike dhe shum i rujten nuk ka nevoj per investim nta hargjime shum te vogla me klim me abs me telekomand me te gjitha opsionet ekstra 110mi km e kaluara shum vetur e bukur dhe ekonomike

qmimi me marrveshje

tel per ma shum info 045638016

SHPALLJET TJERA