TREGU NUMËR NJË NË INTERNET
Postuar : 28.01.2016, Në orën: 01:11 | Raporto Keqpërdorim
Kjo shpallje është shikuar: 1841 herë

Titulli : POLO 1.4 TDI REXHISTRIM 8 MUAJ ME KLIM CONFORTLINE

Çmimi : 4,950 €

Kategoria : Vetura

Modeli : Volkswagen Polo

Ngjyra : Hirtë

Nr. i dyerve : 5

Lloji i veturës : Limuzinë

Marshi : Manual

Karburanti : Naftë

Kilometrazha : 170,000

Motori (kubik) : 1400

Viti : 2006

Përshkrimi

Shes Polo 1.4 Tdi Viti 2005 ne gjedje te shkelqyer si teknike po ashtu dhe optike I servisuar rregullisht dhe i mirbajtun ne servise te autorizuara Shpenzime minimale 4 deri 4.5 litra per. 100 km Vlen te ceket se vetura e ka te ndrrum rrypin dhemzor Rebrasni si dhe gjith servisin koplet me data dhe km te caktuara Vetura posedon Klim funksjonale Airbage Hidraulik Xhama me rrym Pasqyre me rrym Abs Hallogenka Radio Cd Goma dimri Vetura osht ne emrin tim personal dhe nuk osht peng as hipotek Kontakti 049846846 vetum blers serioz.

SHPALLJET TJERA